Rozliczenia ZUS

Corocznym rozliczeniom z ZUS podlega każdy przedsiębiorca prowadzący działalność – bez względu na to, czy jest to działalność jednoosobowa, czy firma zatrudniająca wielu pracowników. Nie wszyscy właściciele mają czas oraz umiejętności niezbędne do prowadzenia księgowości, dlatego wielu z nich korzysta z usług biur rachunkowych. W TAX BOX z siedzibą w Piasecznie również świadczymy usługi z tego zakresu. Dzięki nam właściciele firm nie muszą zajmować się formalnościami związanymi z rozliczeniami podatkowymi i nie muszą tracić czasu na wizyty w urzędach.

Profesjonalne prowadzenie księgowości

Nasze usługi obejmują m.in. sporządzanie deklaracji ZUS oraz wsparcie podczas kontroli, zgłaszanie do ubezpieczeń zdrowotnych i społecznych pracowników, przedsiębiorców i zleceniobiorców, reprezentowanie Klientów w ZUS i US, a także prowadzenie rozliczeń składek. Współpraca z naszym biurem księgowym wiąże się z dostarczeniem dokumentacji oraz wszelkich niezbędnych informacji.

Potrzebna Ci księgowa z doświadczeniem w rozliczaniu składek ZUS? Zapraszamy do współpracy!

Do skorzystania z naszych usług z zakresu prowadzenia rozliczeń ZUS zachęcamy szczególnie osoby, które dopiero rozpoczynają rozwój swojego biznesu. Zajmiemy się wszelkimi formalnościami i dopilnujemy terminów. Serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego bądź za pośrednictwem formularza.