Pozostałe usługi księgowe – Piaseczno i okolice

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak trudne może być dla niektórych właścicieli firm prowadzenie własnej księgowości, przestrzeganie wszystkich terminów w Urzędzie Skarbowym czy składanie odpowiednio wypełnionych deklaracji. Dlatego też oferujemy doradztwo podatkowe o szerokim spectrum działania. Dbając o interesy naszych usługobiorców, zapewniamy kompleksową obsługę przedsiębiorstw z różnych branż.

Finanse i podatki w działalności naszej firmy

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu na rynku posiadamy pełną wiedzę na temat przepisów prawnych związanych z księgowością zarówno tą skierowaną do osób indywidualnych, jak i tą dla firm. Oczywiście na bieżąco śledzimy również zachodzące zmiany i przekazujemy naszym klientom wszystkie informacje, które są niezbędne do prowadzenia działalności zgodnej z normami. Oferujemy bezpłatne doradztwo finansowe, a także wsparcie w podejmowaniu decyzji związanych m.in. z podatkami.

Szerokie spectrum działań biura rachunkowego

W przypadku otrzymania wezwania do stawienia się w urzędach jesteśmy w stanie reprezentować naszych klientów. W zakresie naszych obowiązków znajduje się również branie udziału w różnego rodzaju postępowaniach kontrolnych, przeprowadzanych w firmie usługobiorców. W ramach działań doradztwa podatkowego i finansowego sporządzany także sprawozdania GUS oraz raporty dotyczące indywidualnej działalności danego przedsiębiorstwa.

Serdecznie zachęcamy do skorzystania z usług biura rachunkowego Taxbox mieszczącego się w Piasecznie k. Warszawy.

Mężczyzna przy nowoczesnym laptopie analizujący dane księgowe
  • bezpłatne doradztwo finansowe i podatkowe w zakresie prowadzonej działalności gospodarczej oraz wsparcie w podejmowaniu decyzji;
  • dbanie o terminowe płatności (ZUS i US);
  • bieżące informowanie o zmianach prawnych z zakresu księgowości;
  • sporządzanie sprawozdań do GUS;
  • sporządzanie indywidualnych raportów na potrzeby Klienta;
  • uczestnictwo w postępowaniach kontrolnych;
  • reprezentacja w urzędach.

JPK

Weszły w życie nowe zasady kontroli podatkowej. Przepisy nałożyły na przedsiębiorców obowiązek przekazywania organom kontroli skarbowej szczegółowych danych podatkowych. Informacje te muszą być generowane i przesyłane w wersji elektronicznej w formie Jednolitego Pliku Kontrolnego (JPK).

JPK, Jednolity Plik Kontrolny – polski odpowiednik SAF-T, Standard Audit File for Tax. JPK został wprowadzony ustawą z 10 września 2015 r. o zmianie ustawy Ordynacja podatkowa.

logo JPK - jednolity plik kontrolny